Сучасний переклад для сучасної України

Замовлення можна здійснити, перейшовши за посиланням: Сучасний переклад Турканяка

Довгоочікуване перше видання Сучасного українського перекладу канонічних книг Біблії з давньоєврейської та давньогрецької вже доступне! Праця над перекладом розпочалася Українським Біблійним Товариством ще 1992 року і звершувалася відомими церковними та громадськими діячами спільно зі знавцем давніх мов, великим ентузіастом в галузі біблієзнавства й патріотом української мови, лауреатом Шевченківської премії, доктором богослов'я, о. Рафаїлом Турконяком.

У даному перекладі і перекладач, і редактори намагалися дотримуватись умовної золотої середини, яку можна висловити в таких словах: перекладати слід буквально наскільки можливо, і разом з тим вільно, в межах крайньої необхідності.

Тому перекладачі ні на мить не забували, що це біблійний текст, натхненне Слово Самого Бога, до якого не маємо жодного права ні щось додати, ні щось відняти. Від цієї тези старалися не відступати навіть у найменших деталях, які могли би тлумачитись якось інакше, або надто по-сучасному.

Разом з тим, опрацьовуючи текст перекладу, не забували й про читача, якому біблійний текст призначений і який, у більшості випадків, не має доступу до оригіналу. Іншими словами: намагались якомога «скоротити відстань» між текстом, написаним тисячі років тому, і сучасним читачем.

Як замовити?

Замовлення можна здійснити, перейшовши за посиланням: Сучасний переклад Турканяка

Також, замовити можна в приватному повідомлені на номер viber: +380666131456 ви маєте вказати: ПІБ, номер телефону отримувача, місто/село, номер відділення Нової Пошти. А також, кількість видань, колір та спосіб оплати (на рахунок ПБ або накладною платою).

Якщо ж у вас виникли питання, зателефонуйте нам і наш менеджер спробує домогти Вам у вирішенні цих питань.

Будьте благословенні. Із вдячністю та повагою Команда Bibles.In.UaПо розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.