Православні Біблії російською

У християнському інтернет-магазині "Bibles.In.ua" можна купити православну Біблію в Україні . В асортименті запропоновано кілька видань, які можна використовувати на богослужінні або для домашнього читання. Також можна купити Біблію для дітей православну .


Особливості літератури

Богослужіння в православ'ї ведуться церковнослов'янською мовою, який стає все менш зрозумілим для простих мирян. Священики радять для самостійного читання купити велику православну Біблію в синодальному перекладі. Вона відповідає церковним канонам і написана доступною мовою.

В нашому магазині можна:

  • купити православну Біблію в м'якій палітурці із шкіри для того, щоб нею було зручно користуватися кожен день;
  • купити книгу Біблія православна в позолоченій палітурці з тисненням на подарунок або як сімейну цінність;
  • < li> підібрати барвисту збірку біблійних історій для малюків.

Якщо ви бажаєте купити православну подарункову Біблію в Україні в класичному оформленні, ми запропонуємо кілька варіантів в щільних обкладинках, прикрашених золотим тисненням і символікою. Деякі видання упаковані в коробку, тому не потребують додаткових прикрас.

Християнське виховання починається з малих років. Багато священиків рекомендують батькам читати біблійні історії з раннього віку. На нашому сайті запропонована православна література, купити в Україні Біблію для дітей недорого можна скориставшись нашим онлайн-каталогом.

Святе Писання, придбати яке можна в книжковому магазині Bibles.In.ua, написано багато століть тому. Воно містить джерело мудрості і надихає читачів на богобоязливе життя. Воно стане одним з кращих придбань для домашньої бібліотеки.

Кому підійде видання?

Хочете купити дитячу Біблію православну російську для самих маленьких або хочете зробити приємний подарунок дорослій людині, ми допоможемо підібрати підходящий варіант .

Святе Письмо призначене для:

  • самостійного читання мирянам будь-якого віку;
  • сімейного вивчення;
  • проведення богослужінь та інших таїнств.

Як купити Біблію православну ?

Ми пропонуємо найкращі ціни на християнську літературу. У великому каталозі кілька десятків видань різного формату і в будь-якому оформленні. Крім біблійних книг, є довідкова та наукова література, яка допоможе глибше пізнавати Святе Письмо. Щоб купити православну Біблію, оформите замовлення на сайті або зверніться за допомогою до менеджера.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.