Нові Заповіти

Для тих, хто хоче купити Новий Завіт, ми пропонуємо видання російською та українською мовами. У нього входять 27 канонічних книг: послання апостолів, Євангеліє, Дії і Об'явлення. Перераховані книги були написані в I столітті після Різдва Христового. Вони вважаються богонатхненними і визнаються всіма конфесіями.


Особливості книги

Християнський інтернет-магазин "Bibles.In.ua" пропонує кілька різних видань: Новий Завіт в синодальному перекладі , а також написаний на сучасних мовах.

Переваги книги:

  • Новий Завіт відрізняється компактними розмірами. Його зручно носити з собою.
  • Ціна книги набагато нижче повної Біблії, тому її можна дарувати своїм знайомим, закуповувати у великій кількості для євангелізаційних заходів.
  • Новий Завіт був написаний зрозумілою мовою. У ньому мало пророцтв і складних порівнянь. Він підходить для тих, хто тільки приступає до вивчення біблійної літератури.
  • Книги мають якісний друк, чіткий шрифт. Тонкі сторінки зменшують вагу і товщину Нового Завіту, але при цьому міцні.
  • Є варіанти з паралельними посиланнями, що допомагає глибше вивчати написане, вникати в сенс і порівнювати з іншими уривками.
  • Зручний поділ тексту. Кожен вірш починається з нового рядка. Новий Завіт українською мовою має підзаголовки,які передають тематику уривка.
  • Щільні м'які обкладинки прикрашені якісним, кольоровим друком.

Для тих, хто віддає перевагу придбати Новий Завіт російською мовою , запропонований синодальний переклад. Для тих, хто читає українською, є видання УБТ четвертий сучасний переклад. Це дозволить кожному підібрати літературу рідною мовою, а також порівнювати зміст з різних перекладів.

Кому підійде Новий Завіт?

Книга стане відмінним подарунком для людей різного віку:

  • для тих , хто часто читає в дорозі,
  • для людей, які тільки починають читати Біблію,
  • для тих, хто хоче більше дізнатися про життя Ісуса Христа і історії першої церкви.

Новий Завіт, купити який можна на сайті, стане хорошим початком шляху до пізнання Божої мудрості і суті християнської віри.

Як купити Новий Завіт в Україні?

В інтернет-магазині запропонований вибір Біблій на будь-який смак. Досить вибрати вподобану і оформити заявку на сайті. Також можна купити Новий Завіт, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 (050) 613-14-56. Він надасть всю необхідну інформацію і допоможе оформити замовлення.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.