Купити Біблію у Львові

Купити Біблію у Львові на будь-який смак і колір можна в нашому інтернет-магазині. Біблія - ​​це не просто книга, а радник і друг. Бог живе в кожному з нас, тому кожній людині необхідно мати Біблію. </>

Наш асортимент

В залежності від ваших вимог, в нашому магазині ви знайдете Біблію потрібного формату, від малих кишенькових варіантів, до великих настільних . Також є різні сегменти цін: прості недорогі видання та ювілейні видання Біблії в шкіряній обкладинці , розшиті золотом.

Крім іншого, християнський магазин у Львові BIBLES.IN.UA пропонує вам вибрати матеріал (поліуретан, натуральна або штучна шкіра), обкладинку (твердий або м'який палітурка) і різні додаткові функції ( блискавка , застёжка або індекс для пошуку )

 

Біблія перекази

Не знаєте де купити Біблію і як її вибрати?

На сьогоднішній день в магазинах можна знайти безліч переказів. На жаль, будь-який переклад несе в собі небезпеку коментування Cлова Божого перекладачем. Ми рекомендуємо віддавати перевагу виданням, максимально наближеним до першоджерела.

Наші консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір, виходячи з ваших потреб.

 

Навіщо потрібна Біблія

Біблія дозволяє змінити своє життя і навчитися дивитися на ситуацію під іншим кутом. Почніть читати її - і ви моментально відчуєте присутність Бога поруч. Aдже іноді так важливо, щоб поруч був хтось, хто знає, що робити. У Біблії ви не знайдете відповіді на всі питання, але вона допоможе вам розібратися з самим собою, зрозуміти, що насправді важливо, а що ні, і тоді, ви самі приймете вірне рішення. Бог з вами і він завжди допоможе.

Християнський магазин Bibles.In.ua допоможе вибрати і купити Біблію з доставкою на найближче поштове відділення. Також, у нас ви знайдете різну християнську атрибутику для домашнього вівтаря, походу до церкви або церковних свят.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.