Дитячі Біблії російською

У нас ви можете купити дитячу Біблію в Києві , щоб з раннього віку прищеплювати любов до Бога, виховувати важливі моральні якості, розповідати про відомих біблійних персонажів. Спільне читання - це прекрасний час, яке надовго залишиться в пам'яті малюка.


Особливості Біблій для малюків

Християнський інтернет-магазин "Bibles.In.ua" пропонує великий вибір дитячих видань для дітей різного віку: від ясельного до школярів. Вони підійдуть для читання дорослими дітям, в якості першої прочитаної книжки, для корисного проведення часу.

Перед тим, як купити дитячу Біблію в картинках , важливо знати, що перед вами - художній виклад подій. Дитяча література має ряд особливостей:

  • Біблійні історії в картинках написані спрощеним, зрозумілим для малюків мовою. В оповіданнях можуть бути опущені деякі деталі.
  • Дитяча Біблія з ілюстраціями завжди барвисто оформлена. Часом картинки займають практично всю сторінку. Це допомагає малюкам сконцентрувати свою увагу, зробить історію наочно, а, отже, зрозумілою.
  • Інтерактивна Біблія в картинках для дітей задіє логічне мислення, пам'ять, моторику. Маленький читач стає активним учасником процесу. Це дозволяє краще запам'ятовувати інформацію.
  • Дитяча поліграфія - не те, на чому економить видавець, адже щільні сторінки складно порвати, повнокольоровий друк краще сприймається, ігрові деталі роблять книгу цікавою для тих, хто не вміє читати.

Можна купити в Києві Біблію для самих маленьких . У таких виданнях є рухливі елементи на сторінках: віконця з сюрпризами, великі християнські пазли для дітей. Вони перетворять вивчення Писання в захоплююче проведення часу. Можна купити дитячу Біблію з картинками як для спільного з батьками читання, так і самостійно вивчення.

Користь християнської дитячої літератури

Купити ілюстровану Біблію для дітей бажають не тільки сім'ї, які часто відвідують церкву, але і ті, хто хоче познайомити малюка з найдавнішою книгою. Християнське читання розвиває словниковий запас, уяву, пам'ять, а також моральні якості: доброту, чесність, слухняність.

Як Біблію дітям купити в Bibles.in.ua?

Щоб придбати новинку, не обов'язково ходити по книжкових крамницях. Ви можете дитячу Біблію купити в інтернет магазині онлайн з можливістю доставки по всій Україні.

У нас можна замовити дитячу Біблію на подарунок. Деякі видання не тільки допоможуть освоїти навички читання, а й розвинути логічне мислення, уважність, завдяки завданням на закріплення матеріалу.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.