Біблії російською малого формату (13,5 на 18,5)

У християнському інтернет-магазині "Bibles.In.ua" можна купити Біблію малого формату. Мініатюрна книжечка поміститься в кишеню або невелику жіночу сумочку. Її можна носити з собою всюди, приділяючи більше часу на вивчення Святого Письма.


Особливості видань малого формату

Багато хто віддає перевагу купити кишенькову Біблію, яка завжди була б під рукою. Чи можна 66 книг Старого і Нового заповітів помістити в невеликій книжці. Видавництва використовують особливі технології, які дозволяють випускати Святе Письмо в малому форматі.

  • Біблія маленького формату друкується дрібним шрифтом. Завдяки високої чіткості і контрастності букви добре читаються.
  • Сторінки роблять з особливо тонкого паперу. При цьому вона міцна і не просвічується.
  • Можна купити маленькі Біблії з блискавками. Такі екземпляри довго не розтріпується, виглядають акуратно. Вкладені всередину закладки не випадають.
  • Обкладинку роблять з довговічного матеріалу, найчастіше - шкіри. Її прикрашають тисненням, принтом.
  • Для зручності використання на обрізах передбачені індекси, які дозволяють швидше знаходити потрібне місце, не гортаючи зайвий раз сторінки.

В асортименті запропоновані малі екземпляри в різних перекладах: синодальний, сучасний. Можна купити маленьку Біблію з золочений обрізом, закладкою, паралельними місцями, кольоровими картами.

Родзинка видань - різноманітність оформлення. Крім однотонних, можна купити в Україні кишенькову Біблію в малій обкладинці з аплікацією, принтом, тисненням. Обкладинки роблять з щільного картону, штучної шкіри, нейлону та інших сучасних матеріалів.

Кому підійдуть такі Біблії?

Письмо малого розміру затребуване у тих, хто часто читає його в дорозі, багато подорожує. Купити малу Біблію можна на подарунок:

  • місіонерам, які багато подорожують і обмежені в обсягах багажу;
  • молодим людям, які ведуть активний спосіб життя ;
  • людям, які хочуть мати "дорожній" малий примірник;
  • служителям таборів і виїзних заходів;
  • капеланам.

Як купити міні Біблію?

Незважаючи на скромні розміри книги, асортимент, запропонований в нашому магазині не малий. Ви зможете підібрати екземпляр, який на 100% буде відповідати вашим перевагам. Можлива доставка по Україні.

Щоб купити Біблію малого формату, оформите замовлення на сайті або зв'яжіться з менеджером по телефону +38 (050) 613-14-56.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.