Біблії Геце

Для тих, хто хоче купити Біблію Геце в Україні дешево , християнський інтернет-магазин "Bibles.In.ua" пропонує вигідні ціни та умови замовлення. Для великих покупців діють знижки.

Біблія з поясненнями і примітками пастора Б. Геце - це хороший помічник для тих, хто хоче глибше пізнавати Писання. Праця польського місіонера була завершена в середині минулого століття, однак і тепер багато християн прагнуть мати його в своїй бібліотеці.


Особливості видання

Біблія польського місіонера Геце, який присвятив все своє життя служінню російськомовним народам, має такі особливості:

  • текст поданий в синодальному перекладі;
  • змінені кілька застарілих формулювань;
  • глави поділені на уривки, які озаглавлені;
  • додані посилання на паралельні місця;
  • важливі вірші виділені жирним шрифтом;
  • додані пояснення в примітках;
  • є кольорові карти;
  • великий шрифт,який легко читається .

Біблія під редакцією Бернарда Геце,яку можна купити в Україні в режимі онлайн, була створена спільною працею пастора зі своїми однодумцями - богословами, місіонерами. Вона призначена для самостійного читання і вивчення людьми, які не мають теологічної освіти.

У нас ви зможете купити Біблію Геце з гілочкою на обкладинці. Це класичний дизайн, який зробив книгу впізнаваною. Крім того, у продажу є Біблія Геце в м'якій палітурці та Біблія Геце на блискавці .

Про автора

Будучи місіонером, автор близько 10 років провів в СРСР, де займався благовістям. Він прагнув зробити Писання доступним людям, проповідуючи його. Повернувшись на батьківщину, пастор продовжував цю працю, готуючи Письмо в новій редакції. Воно вийшло в 30-х роках XX століття.

Біблія пастора Геце,яку можна купити в Україні зараз відкрито, на 60% була знищена комуністами. Другий тираж вийшов вже після смерті автора.

Як замовити Біблію Геце в Україні не дорого ?

Недоступна для людей книга тепер продається в нашому інтернет- магазині. В асортименті запропоновані варіанти в твердій палітурці чорного, бордового кольорів, з тисненням і золоченими вставками.

Щоб купити Біблію Геце в шкіряній палітурці з доставкою по Україні , достатньо оформити замовлення на сайті або зателефонувати за телефоном +38 (050) 613-14-56.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.