Переклад Івана Хоменка

Святе Письмо Хоменко побачило світ у середині минулого століття. Воно стало одним із найперших перекладів на українську мову, що зробило його більш зрозумілим. Християнський інтернет-магазин "Bibles.In.ua" пропонує якісні видання Хоменка з великим шрифтом та гарно оздобленою обкладинкою.

Особливості перекладу

Повний текст Біблії був виконаний з масоретських текстів, прийнятих у римокатолицькій церкві, та Септуагінти. Святе Письмо в перекладі Хоменка має декілька особливостей:

  • У ньому немає паралельних місць.
  • В оригіналі перед кожною книгою було вступне слово.
  • До текстів додані карти.

Праця над перекладом Біблією Хоменка, купити яку можна на нашому сайті, тривала більше 10 років. Над текстом працювали знавці давньоєврейської та грецької, української мов, богослови та духівники.

Але на той час Святе Письмо Хоменка купити можна було лише за кордоном, адже видання було у Римі. Сьогодні ж Біблія продається і у нас.

Біблія переклад Хоменка: купити в Україні

Біблія католицька, купити яку можна у нас, пропонується у різних форматах, у твердій та м’якій обкладинці, з золотим обрізом та індексами. Розмір книги підходить для читання вдома та того, щоб носити її з собою.

Біблія Хоменка - це можливість ближче познайомитися з Божою мудрістю.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.