Купити Біблію в Одесі

Купити Біблію в Одесі на будь-який смак і колір можна в нашому інтернет-магазині. Біблія - ​​це не просто книга, а радник і друг. Бог живе в кожному з нас, тому кожній людині необхідно мати Біблію.


Наш асортимент

В залежності від ваших вимог, в нашому магазині ви знайдете Біблію потрібного формату, від малих кишенькових варіантів, до великих настільних . Також є різні сегменти цін: прості недорогі видання та ювілейні видання Біблії в шкіряній обкладинці, розшиті золотом.

Крім іншого, християнський магазин у Львові BIBLES.IN.UA пропонує вам вибрати матеріал (поліуретан, натуральна або штучна шкіра), обкладинку (твердий або м'який палітурка) і різні додаткові функції ( блискавка , застёжка або індекс для пошуку )

Біблія - ​​це ваш друг і помічник, який супроводжує вас протягом усього життєвого шляху. А значить, вам буде приємно і зручно, що її можна взяти з собою на роботу або важливу зустріч, на відпочинок або в далеку поїздку. Більш того, Біблія - ​​це чудовий подарунок близькій людині.


Навіщо потрібна Біблія

Біблія допомагає людям відчувати себе окриленими і спокійними, адже читаючи її, ви відчуваєте присутність Бога поруч з вами. В Біблії багато життєвих порад і верховних мудростей, які, безсумнівно, підкажуть вам як вчинити правильно.

Християнський магазин Bibles.In.ua допоможе купити Біблію в Києві або доставити її до Одеси за один день на найближче поштове відділення. Також, у нас ви знайдете різну християнську атрибутику для домашнього вівтаря, походу до церкви або церковних свят.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.