Ласкаво просимо!


Ми раді вітати Вас в нашому інтернет-магазині bibles.in.ua.


Ми знаходимося в Україні, м. Київ


Наша мета зробити Слово Боже - Біблію максимально доступною. І це вдається завдяки дружнім стосункам і співпраці з християнськими видавництвами.


На нашому сайті Ви без зусиль зможете підібрати і купити Біблію та іншу біблійну літературу,яка Вас цікавитьза найнижчою ціною.

Всі пропоновані видання є у нас в наявності. Це дає можливість максимально швидко доставити книги.

До Ваших послуг широкий асортимент біблійної літератури. При підборі видання показується фотографія книги і додаткова інформація, які допомагають з вибором. Якщо Вам не вдається знайти у нас видання Біблії, яке Вас цікавить або Ви хочете уточнити замовлення, зателефонуйте нам і ми спробуємо допомогти.


Моб.телефон (Vodafone): +38 (050) 613-14-56
Моб.телефон (Vodafone): +38 (050) 441-63-69

Ви можете зробити Ваше замовлення в будь-який зручний для Вас час, дзвонити прохання з 9:00 до 19:00, з понеділка по суботу. Щиро бажаємо Вам благословень, і дякуємо за увагу до нашого служіння.

З повагою колектив Інтернет-магазину «bibles.in.ua».По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.