Біблії українською мовою настільного формату

Християнський інтернет-магазин “Bibles.In.ua” пропонує купити настільну Біблію українською мовою. В окремому розділі ми зібрали розмаїття видань, тексти яких є результатом детального перекладу професора Івана Огієнка з давньоєврейської та грецької мов. Використовуючи оригінальні Писання, перекладач зміг передати інформацію без помилок та в доступній формі. Тепер результат цієї праці доступний у різних варіантах оформлення.

Гарне і практичне рішення – ексклюзивне видання у футлярі. Воно захищає обкладинку та сторінки, дозволяє книзі багато років мати вигляд нової. Святе Письмо у золоті, натуральній шкірі можна подарувати священнослужителеві, чоловікові, батьку, або купити для помісної церкви, храму.


Переваги формату 22 на 29 см

Настільна книга має збільшений розмір, що дає можливість використовувати більш крупний, жирний шрифт. Його легко читати, тому видання підійде в якості:

  • Примірника для кафедри.
  • Сімейного Писання.
  • Біблії для літніх людей, слабозорих.

Видавництво – Українське Біблійне Товариство. Щоб примірники прослужили довше, були використані якісні матеріали: натуральна або штучна італійська шкіра, тонкий папір білосніжного або з кремовим відтінком кольору. Для друкування використані довговічні пігменти, які є контрастними, насиченими, не світліють через деякий час.

Подарункове видання може бути доповнене такими деталями: паралельні місця, зноски з поясненнями, кольорові мапи, місця для поміток. Для зручності вивчення текст поділений не лише за розділами, але й за змістом. У ньому є підзаголовки.

Великий вибір Біблій

Євангеліє може бути красиво оздоблено. Наприклад:

  • З позолотою на обкладинці або художнім тисненням.
  • Золотий або кольоровий обріз.
  • Вказівники для швидкого пошуку біблійних текстів.
  • Стрічки-закладки.

На нашому сайті можна придбати примірник в лаконічному або розкішному оформленні. Асортимент магазину задовольнить будь-які потреби, а в каталозі знайдеться варіант по найкращій ціні. Про кожний товар можна прочитати вичерпану інформацію на сторінці, а в розділі каталогу швидко оглянути все розмаїття та ціни.

Обирайте книгу в будь-який час. Покупки можна оформити цілодобово, без вихідних. Менеджер швидко опрацює заказ та вишле на вашу адресу в Києві, Україні.

Насолоджуйтесь читанням священних книг у зручному форматі. Ми гарантуємо швидку доставку та високу якість нашої продукціїПо розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.