Купити Біблію в Харкові

Біблія - ​​невід'ємна частина життя віруючої людини. У нашому магазині ви можете не тільки знайти Біблію для себе, але також ми допоможемо вибрати дитячу Біблію.


Біблія перекази

Перш ніж купити Біблію в Харкові, пропонуємо вам познайомитися з різними перекладами, щоб не помилитися у виборі.

Взагалі існує 3 види перекладів:

  • Дослівний (Найбільш точний, однак нелегко читається. Вся справа в тому, що в таких перекладах поруч з оригінальним грецьким або єврейським словом написаний переклад, тому такі книги не адаптовані для простого читача.)

    Найвідоміша - Грецький підрядник.


  • Стандартний (Більш адаптований варіант, який дозволяє вивчити Слово Боже. Такий переклад наближений до оригіналу, однак, через зміни порядку слів і речень деякі думки можуть губитися. Тим не менш, ми рекомендуємо цей варіант перекладу.)

    Найвідоміші - Версія Короля Якова (1611 г.), Американ Стандарт (1901 г.), Переглянута Стандартна Версія (1946 г.) і Російський Синодальний переклад(1876 р.).


  • Парафраз (Переказана Біблія словами іншого автора. Це найменш цінний варіант перекладу, адже скільки людей - стільки й думок, а значить, ви скоріш прочитаєте думки автора, які можуть не мати нічого спільного з Божому словом.)

Купити в Харкові Біблію можна в нашому магазині, а наш персонал допоможе зробити правильний вибір. Незважаючи на те, що ми знаходимося в Києві, ми доставимо Біблію в Харків за 1 день.


Дитяча Біблія

Купити Біблію для дітей - це гарантія успіху життя вашої дитини. Адже так важливо закріпити віру в Бога на етапі формування особистості. Без всяких сумнівів, це допоможе малюкові пройти шлях становлення не поодинці, а значить, цей шлях стане легше і приємніше.

Християнський магазин Bibles.In.ua допоможе із запитом купити Біблію в Харкові з доставкою на найближче поштове відділення. Також, у нас ви знайдете різну християнську атрибутику для домашнього вівтаря, походу до церкви або церковних свят.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.