Біблії на блискавці

Для тих, хто бажає купити Біблію на блискавці в Україні, християнський інтернет-магазин "Bibles.In.ua" пропонує великий каталог видань. У ньому можна відфільтрувати книги за розміром або варіантом перекладу. Вас чекають вигідні ціни і доставка по Україні.


Асортимент Біблій з замком

Сучасні видавництва пропонують розкішний вибір Біблій в палітурці на блискавці . Вони довше служать, не розтріпаються, виглядають акуратно навіть через кілька років інтенсивного використання. Купити Біблію з блискавкою варто за те, що з неї не випадуть закладки і замітки. З нею зручно їздити в місіонерські поїздки, брати на виїзні зустрічі.

Які можна купити Біблії з блискавкою в інтернет-магазині Bibles.in.ua?

  • Книги різних форматів: від кишенькового до настільного .
  • Видання в будь-яких дизайнах: лаконічні, з золотим тисненням, печаткою по штучній італійській шкірі, в подарункових коробках.
  • Можна купити Біблію на блискавці в Україні з неканонічними книгами.
  • Доступні різні переклади.
  • Варіанти з кольоровими картами, словниками, місцями для позначок, індексами.

Найчастіше видання з блискавкою передбачає невеликий розмір, наявність м'яких шкіряної обкладинки. Застібка підбирається під колір палітурки і зливається з ним. Блискавка виготовляється з якісного матеріалу і має надійний механізм. Вона прослужить довгий час.

Кому підійдуть такі видання?

Краще купити Біблію на замку тим, хто веде активний спосіб життя, часто читає Святе Письмо на природі, відвідує місії.

В нашому книжковому онлайн-магазині можна купити підходящий варіант для:

  • місіонерів,
  • пасторів,
  • капеланів,
  • молодих християн.

Дівчатам краще купити рожеву російську Біблію на блискавці або з квітковим принтом на обкладинці і обрізом. Багато видань гармонійно виглядають з щоденниками, в які зручно записувати думки після прочитання книги.

Як купити Біблію на блискавці в Києві?

Якщо ви шукаєте місце, де можна купити Біблію на замочку, то на нашому сайті ви знайдете великий вибір дизайнів, форматів, перекладів.

Тут є видання з класичним Синодальним перекладом, а також написані на сучасних російській та українській мовах.

Для замовлення досить вибрати книгу в каталозі і оформити замовлення онлайн. Для оптових покупців надаються знижки. Менеджер передзвонить і уточнить адресу доставки, точну вартість, а також допоможе вибрати і купити Біблію на блискавці з закладками в Україні.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.