Канонічні Біблії

У християнському інтернет-магазині "Bibles.In.ua" можна купити канонічну Біблію для читання та вивчення. В асортименті запропоновані компактні видання для подорожей, варіанти з великим шрифтом, подарункові книги з золотим тисненням і принтом на обрізах.

Особливості канонічної Біблії

Канонічна Біблія, купити яку можна на нашому сайті, складається з 66 книг Старого і Нового заповітів. Найдавніша, свята книга написана багато століть тому, але до цих пір залишається найбільш читаною у світі. Біблія - ​​це джерело мудрості, в якому можна отримати корисну інформацію не тільки для християн, але й істориків.

Канон, тобто перелік святих книг, був прийнятий в середині XVI століття. Він визнаний християнами всіх конфесій і залишається незмінним. Тільки канонічні книги можна використовувати в богослужіннях, написанні проповідей.

Особливості канонічних книг в Біблії:

  • церква вважає їх богонатхненними, тобто написаними під впливом Святого Духа;
  • справжність текстів і збереження їх в первісному вигляді;
  • догматична відповідність.

Багато хто віддає перевагу купити Біблію в синодальному перекладі канонічну з паралельними місцями . Такі видання використовуються більше 100 років. Незважаючи на те, що за цей час лексика стала незрозумілою, саме синодальний переклад беззаперечно визнається і православними, і протестантами.

Асортимент

У нашому каталозі запропонована Біблія з канонічними книгами в таких варіантах:

  • масивні видання в твердій палітурці з великим шрифтом;
  • книги в середньому форматі, які зручно носити з собою;
  • кишенькові варіанти з м'якими обкладинками і застібками-блискавками;
  • навчальні Біблії канонічні з паралельними місцями і коментарями богословів;
  • на сучасній мові: українські та російські.

Обкладинки з щільного картону, текстилю, штучною шкірою можуть бути в різних кольорах: класичному чорному, синьому, зеленим, бордо, а також ніжно-рожевих, салатових, бежевих, білих.

Біблія канонічна: купити в інтернет-магазині Bibles.In.ua

На нашому сайті запропонований широкий вибір видань різними мовами. Тут ви знайдете книгу, яка стане найкращим подарунком для подруги, друга, батьків, дитини і служителя церкви. У нас найкращі ціни , доставка по Україні , короткі терміни виконання замовлень.

Щоб купити канонічну Біблію, оформите заявку на сайті або зателефонуйте за номером +38 (050) 613-14-56.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.