Сучасний переклад Р. Турконяка

Біблія сучасний переклад, купити яку можна на нашому сайті, була переведена ієромонахом Рафаїлом Турконяком. Сам він здійснив перший переклад с церковнослов’янської мови аби ми мали можливість отримати Писання зрозумілим для читача у наш час.

Особливості сучасного переклада Біблії Турконяка

В середині 90-х розпочалася робота над сучасним перекладом Біблії українською за благословення різних церков, які входили до складу Біблійного Товариства. Праця над перекладанням з грецької мови тривала майже 20 років. У це вклали сили багато науковців на чолі з Турконяком, які перевіряли кожну літеру, щоб не було спотворення змісту.

Зараз можна купити Біблію сучасний переклад, який зроблений з оригінальних текстів:

  • грецької Септуагінти,
  • давньоєврейських книг Нового Заповіту.

Біблія Рафаїла Турконяка доступна у якісному виданні з твердою обкладинкою та чітким шрифтом. Можна вибрати різні дизайни обкладинки.

Як придбати видання

Християнський інтернет-магазин "Bibles.In.ua" пропонує найкращі ціни від Українського Біблійного Товариства. Вас чекають приємні умови для придбання якісних видань.

Біблія українська в сучасному перекладі - це можливість глибше вивчати Святе Письмо та дізнатися про його мудрість. Це найкраща книга для щоденного самостійного читання, а також використання на богослужіннях.

Біблію Р. Турконяка купити можна, залишивши замовлення на сайті або зателефонувавши нам.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.