Купити Біблію в Херсоні

Біблія - ​​важлива християнська книга.

Біблія є Словом Бога. Бог надихнув різних людей записувати те, що Бог вважав за необхідне. Ці люди писали під натхненням Бога, ними водив Дух Святий. Писали вони тільки ті слова, які відповідали бажанням Божому.


Тому, коли люди читають Біблію, вони читають послання Самого Бога. Біблія є єдиним записаним словом Бога, яке Він послав людям, щоб "Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова" (2 Тим. 3:17). Це є одкровення Бога, що попереджають нас, щоб людина нічого не додавав до слова "пророцтва цієї книги" і не відбирав "від слів книги пророцтва цього" Одкр. 22: 18-19).


Християнський книжковий магазин:
Великий асортимент і різноманітність християнських товарів.

Якщо Ви хочете купити Біблію в місті Херсон, зробити це можна в нашому інтернет магазині. Наш християнський інтернет-магазин BIBLES.IN.UA знаходиться в Києві. Однак відправити товар ми можемо в будь-яку точку України швидко і надійно.


Ми здійснюємо продаж Біблії на російською , українською мовами. Також в нашому інтернет магазині Ви зможете купити іншу різну християнську атрибутику недорого і відмінної якості. Ви завжди зможете отримати консультацію щодо вибору товару.


Різноманіття товарів і аксесуарів.

В нашому магазині "Bibles.In.ua" Ви зможете придбати різні варіанти священної християнської книги недорого. Також якщо Ви хочете познайомити свою дитину з цієї священної книгою, радимо вам купити дитячу Біблію в місті Херсон. Не важливо в якому місті ви знаходитесь, ми відправляємо товар у будь-який куточок України зручним для вас варіантом (нова пошта, укр пошта і т.д.). Купити біблію в місті Херсон - це стати частиною християнського світу і краще пізнати релігію.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.