Купити Біблію в Миколаєві

Біблія види переказів

Перш ніж купити Біблію в Миколаєві, особливо в подарунок, потрібно знати, з яких перекладів вибирати. Сьогодні їх різноманітність не знає кордонів. Представляємо вам 3 види переказів, які відрізняються смисловою складовою, - найважливішою складовою Біблії.

  • Дослівний - дуже точний, однак абсолютно нечитаний переклад. Тут переклад слів з грецької або єврейської мови написаний прямо поруч в дужках. Само собою, це максимально наближений до оригіналу варіант. "Грецький підрядник" - найпопулярніший представник даного перекладу.
  • Стандартний - найбільш затребуваний варіант перекладу, адаптований для читача. Тут слова і пропозиції можуть йти в довільному порядку, який відрізняється від оригіналу, однак, все смисли максимально збережені. Ми рекомендуємо версію Короля Якова (1611 г.). Також, ми рекомендуємо купити дитячу Біблію в Миколаєві саме такого перекладу, так як вона наближена до оригінальної Біблії.
  • Парафраз - або іншими словами переказ. Само собою, ні про яку достовірність тут мови не йде. Автор переказує Біблію на свій лад, додаючи свої висновки і думки.

Купити Біблію в Миколаєві можна в нашому магазині, а наш персонал допоможе зробити правильний вибір. Незважаючи на те, що ми знаходимося в Києві, ми доставимо Біблію в Миколаїв за 1 день!

Дитяча Біблія

Купити дитячу Біблію в Миколаєві - значить допомогти закласти в основу моральні і етичні принципи, а також підкаже високоморальний вихід з будь-якої важкої ситуації; допоможе вирішити конфлікти в стосунках з друзями і закласти фундамент сім'ї і здорового розуму.

Християнський магазин Bibles.In.ua допоможе не тільки з вибором Біблії, але і з різними церковними атрибутами для свят або траурів.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.