Біблії російською великого формату (17 на 24)

Християнський інтернет-магазин "Bibles.In.ua" пропонує купити Біблію з великим шрифтом в Україні. Пориньте в найдавнішу книгу, яка захоплює своєю мудрістю і залишається актуальною через багато століть. Для того, щоб її було зручно читати, передбачені видання у великому форматі.


Переваги великої Біблії

Багато хто віддає перевагу купити Євангеліє великим шрифтом. Такі книги легко читати, не напружуючи зір. Це гарне рішення для щоденного домашнього читання і ретельного вивчення. На великих полях можна робити позначки, підкреслювати сподобалися місця, вкладати закладки. Друк відрізняється високою контрастністю, чіткістю.

Для тих, хто хоче купити Біблію російською мовою великого формату недорого у виробника, ми запропонуємо відразу кілька варіантів:

  • Книги великого формату з твердою обкладинкою. Їх прикрашають тисненням, золотим обрізом. У деяких передбачені стрічки-закладки.
  • Можна купити Біблію великого формату з м'якою палітуркою. Найчастіше він робиться із шкіри, тому відрізняється довговічністю. Красиво виглядає фактурна обкладинка. Книгу можна зігнути, щоб знайти потрібне місце в тексті.
  • В інтернет-магазині можна купити Біблію 077 формату з блискавкою. Застібка не дає сторінкам розтріпатися, а закладкам - не загубитися. Виробник використовує якісну фурнітуру і надійно прошиває всі ділянки.

Для тих, хто вважає за краще купити Біблію з великим шрифтом, ми пропонуємо видання сучасною мовою і в синодальному перекладі.

Відмінна ідея - купити Біблію великим шрифтом російською мовою в подарунок.У каталозі представлений великий вибір подарункових видань, які можна піднести в день народження, рукоположення, вінчання, хрещення.

Кому підійде така книга?

Купити Біблію російською мовою великими літерами можна для себе або в подарунок для людей:

  • похилого віку , яким не знадобляться лупи і буде зручно гортати великі сторінки;
  • читачам зі слабким зором або порушеною дрібною моторикою;
  • проповідникам, якщо на кафедрі не дуже хороше освітлення;
  • пасторам, священикам;
  • сім'ям, які вивчають Писання вдома.

Як купити велику Біблію?

Все видання доступні онлайн з доставкою по Україні. Досить вибрати вподобане і оформити заявку на сайті. Також зручно купити Біблію з великим шрифтом в Україні, зателефонувавши за телефоном +38 (050) 613-14-56.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.