Купити Біблію в Києві

"Купити Біблію в Києві" - один з найпопулярніших запитів в Інтернеті. Адже Бог живе в кожному з нас, тому кожній людині необхідно мати Біблію. У складних життєвих ситуаціях немає нічого кращого, ніж звернутися до Бога безпосередньо і отримати пораду в писаннях, на які Він надихнув людей.


Біблія перекази

Не знаєте де купити Біблію в Києві і як її вибрати?

Ми вам допоможемо. На сьогоднішній день, на книжкових полицях зібрані тисячі різних перекладів Біблії. Наш магазин дозволить вам купити Біблію в Києві найбільш затребуваних перекладів. Адже не можна забувати про те, що будь-який переклад - це коментар.

Ми віддаємо перевагу більш раннім виданням, так як вони містять в собі менше змін, а значить слово наближене до Божого.

Але якщо ви хочете купити Біблію в Києві недорого на сучасний лад, то видання Російського Біблійного товариства (РБО) "Біблія. Сучасний російський переклад", яке виходить вже другим тиражем. Переклад Старого Завіту, зроблений М.Г. Селезньовим - відмінне рішення.


Дитяча Біблія

Купити дитячу Біблію в Києві - це обов'язок всіх батьків. Вкрай важливо закріпити віру дитини в ранньому віці, а Біблія допоможе вам в цьому. "Дитяча Біблія російською купити Київ" - запит, з яким ми допомагаємо сотням користувачів щодня, і ми вважаємо, що на етапі формування дитини йому просто необхідна допомога Бога.


Що може дати Біблія

Купити Біблію, значить бути впевненим, що вам є на що спертися в складній життєвій ситуації. Не важливо вчинили ви погано або заплуталися, а може у вас сталося горе, - Бог завжди поруч, просто почніть читати. В Біблії багато життєвих порад і верховних мудростей, які, безсумнівно, підкажуть вам як вчинити і дозволять відчути себе спокійніше і більш умиротворено.

Християнський інтернет-магазин Bibles.In.ua допоможе з запитами "Біблія Київ купити" і "Біблія для дітей купити Київ" з доставкою на найближче поштове відділення. Також, у нас ви знайдете різну християнську атрибутику для домашнього вівтаря, походу до церкви або церковних свят.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.