Сучасний переклад для сучасної України

Замовлення можна здійснити, перейшовши за посиланням: Сучасний переклад Турканяка

Довгоочікуване перше видання Сучасного українського перекладу канонічних книг Біблії з давньоєврейської та давньогрецької вже доступне! Праця над перекладом розпочалася Українським Біблійним Товариством ще 1992 року і звершувалася відомими церковними та громадськими діячами спільно зі знавцем давніх мов, великим ентузіастом в галузі біблієзнавства й патріотом української мови, лауреатом Шевченківської премії, доктором богослов'я, о. Рафаїлом Турконяком.

У даному перекладі і перекладач, і редактори намагалися дотримуватись умовної золотої середини, яку можна висловити в таких словах: перекладати слід буквально наскільки можливо, і разом з тим вільно, в межах крайньої необхідності.

Тому перекладачі ні на мить не забували, що це біблійний текст, натхненне Слово Самого Бога, до якого не маємо жодного права ні щось додати, ні щось відняти. Від цієї тези старалися не відступати навіть у найменших деталях, які могли би тлумачитись якось інакше, або надто по-сучасному.

Разом з тим, опрацьовуючи текст перекладу, не забували й про читача, якому біблійний текст призначений і який, у більшості випадків, не має доступу до оригіналу. Іншими словами: намагались якомога «скоротити відстань» між текстом, написаним тисячі років тому, і сучасним читачем.

Як замовити?

Замовлення можна здійснити, перейшовши за посиланням: Сучасний переклад Турканяка

Також, замовити можна в приватному повідомлені на номер viber: +380506131456 ви маєте вказати: ПІБ, номер телефону отримувача, місто/село, номер відділення Нової Пошти. А також, кількість видань, колір та спосіб оплати (на рахунок ПБ або накладною платою).

Якщо ж у вас виникли питання, зателефонуйте нам і наш менеджер спробує домогти Вам у вирішенні цих питань.

Будьте благословенні. Із вдячністю та повагою Команда Bibles.In.UaПо размеру

Библии на русском:

Библии на украинском:

Вид Библии

Стоимость

от до грн.


Фильтр

Где мы находимся?

Чтобы купить книгу Библия, не нужно идти в книжную лавку. Древнейшая книга доступна каждому на сайте Bibles.in.ua. Это христианский магазин в Киеве, который предлагает огромный ассортимент изданий на русском и украинском языках и в разных переводах. Он сделает Святое Писание доступным каждому: и ребенку, и взрослому.