Дитячі Біблії українською

Християнський інтернет-магазин “Bibles.In.ua” пропонує купити дитячу Біблію на українській мові. В каталозі представлено багато біблійних оповідань для дітей, написаних гарною літературною мовою та яскраво проілюстрованих. Такі книжки стануть прикрасою домашньої бібліотеки та подарують безліч приємних хвилин спілкування з батьками на дійсно важливі теми.


Біблія для діточок: асортимент видань

Наш каталог – це справжня дитяча скарбничка біблійних історій. Якісні поліграфічні видання створені з любов’ю до малюків.

  • Книги Біблійні історії для дітей, купити які можна в нашому інтернет-магазині:
  • Моя перша Біблія для малят представлена у декількох варіантах. Є зручні книжечки з пухлою обкладинкою та ручкою. В них багато малюнків, а історії написані живо та цікаво.
  • Деякі Біблії в переказі для дітей сконцентровані на окремих періодах: житті Іісуса, дитячих роках біблійних персонажів, великодних або різдвяних подіях.
  • Дитяча Біблія ілюстрована може мати різні цікавинки: рухомі елементи на сторінках, головоломки, завдання, пазли. Таки книжки зацікавлюють дітей різного віку.

Доступна ціна дитячої Біблії на кожен день (для щоденого читання) робить її чудовою альтернативою недільній школі. Від батьків не треба якоїсь підготовки: достатньо вибрати час, щоб почитати своєму малюку, розглянути з ним малюнки, відповісти на питання. Такі часи запам’ятаються дитині на все життя.

Користь християнської дитячої літератури

Дитячі біблійні оповідання – це не лише важлива частина християнського виховання, але й можливість розвинути різні вміння та навички:

  • Яскраві картинки дитячої Біблії для дітей впливають на уяву. Вони стимулюють зір, допомагають сфокусуватися, бути уважним.
  • Тверді сторінки нелегко порвати, тому ніщо не завадить вивчати книгу звичними для малюків діями – руками, ротом.
  • Цікаві історії легко запам’ятовуються. Дитина розширює словарний запас.
  • Багато історій доповнюється головоломками, питаннями, кросвордами. Це позитивно впливає на мислення.

Як купити Біблію для дітей українською?

В каталозі багато видань, кожне з яких можна уважно розглянути. На сторінках є фотографії та текстова інформація про кількість сторінок, наявність ігрових елементів, матеріал. Ви можете дитячу Біблію купити в Києві або замовити доставку по Україні.

Дитяча Біблія українською, купити яку можна для себе або в подарунок, стане улюбленою. Вона познайомить із Творцем, біблійними персонажами, виховує гарні моральні якості.

aПо размеру

Библии на русском:

Библии на украинском:

Вид Библии

Стоимость

от до грн.


Фильтр

Где мы находимся?

Чтобы купить книгу Библия, не нужно идти в книжную лавку. Древнейшая книга доступна каждому на сайте Bibles.in.ua. Это христианский магазин в Киеве, который предлагает огромный ассортимент изданий на русском и украинском языках и в разных переводах. Он сделает Святое Писание доступным каждому: и ребенку, и взрослому.