Де купити Біблію в Україні?

«Bibles.In.Ua» - християнський інтернет-магазин, в якому можна купити Біблію на українській і російській мовах. До уваги відвідувачів сайту представлений великий вибір біблійної, пізнавальної та художньої християнської літератури, а також сувенірна продукція, яка буде нагадувати про вічні цінності.

Переклади Біблій

Кожен, хто бажає читати і досліджувати Святе Письмо, зможе знайти у каталозі якісні видання з різними перекладами: Біблія Огієнка, Біблія Хоменка, Біблія у сучасному перекладі Р. Турканяка і в синодальному перекладі. Всі книги мають якісну палітурку, чіткі шрифти, красиві обкладинки. Ми пропонуємо, як недорогі, так і вишукані видання.

Асортимент Біблій українською, російською та іншими мовами вражає:

 • Обкладинки бувають твердими або м'якими, з поліуретану або натуральної шкіри. Деякі мають застібку. Вони прикрашаються сліпим або позолоченим тисненням, візерунками.
 • Обрізи книг можуть бути золоті, срібні, розписні. У них є покажчики книг для зручного пошуку.
 • Великий вибір розмірів: від кишенькових (13 х 18см) до настільних - (20 х 29 см).
 • Наявність видань з коментарями визнаних богословів минулих років і сучасності допоможе глибше пізнавати істину.

Крім того, є хороша підбірка Нових Заповітів і окремих книг. Для молодого покоління запропоновані дитячі Біблії. Вони відрізняються великою кількістю яскравих малюнків, цікавими історіями. Біблійні історії для дітей доповнюються різними завданнями, питаннями, які допоможуть батькам і вчителям недільних шкіл вибудовувати захоплюючі заняття, прививати любов до Святого Письма. Біблія для дітей стане прекрасним подарунком. Також в каталозі ви знайдете християнські розповіді, вірші, розмальовки.

Ви зможете порадувати себе і друзів гарними футболками, кружками, листівками та календарями. Асортимент постійно оновлюється і доповнюється новинками.

Біблійний магазин пропонує літературу для юнаків і дівчат, дорослих і дітей. Деякі видання випускаються у зручній шкіряній палітурці, з гарним друком як на обкладинці, так і на обрізі. Їх зручно читати кожен день, завдяки індексам пошуку книг, блискавок.

Зручно замовити Біблію по інтернету для наймолодших.

Ми пропонуємо:

 • барвисті біблійні історії в переказі;
 • головоломки і завдання для інтерактивного вивчення Писання;
 • дивовижні розповіді про старозавітних і новозавітних персонажів, їхнє дитинство.

Шукаєте, де купити Біблії для малечі? Наші дитячі видання відрізняються повнокольоровим друком, щільними сторінками, наявністю ігрових елементів.

Для тих, хто хоче купити дешеві Біблії , у нас є Нові Заповіти. Їх можна дарувати незнайомим людям, які ніколи раніше не читали Писання.

Щоб купити християнську Біблію, виберіть вподобаний екземпляр та залиште замовлення онлайн на сайті. По телефону +38 (050) 613-14-56 також можна купити Біблію і замовити доставку по Україні на будь-яку адресу.По розміру

Біблії російською:

Біблії українською:

Тип Біблії

Вартість

від до грн.


Фільтр

Де ми знаходимося?

Щоб купити книгу Біблія, не потрібно йти до книгарні. Найдавніша книга доступна кожному на сайті Bibles.in.ua. Це християнський магазин в Києві, який пропонує величезний асортимент видань російською та українською мовами і в різних перекладах. Він зробить Святе Письмо доступним кожному: і дитині, і дорослому.

Instagram

@bibles_in.ua

Переваги замовити Біблію у нас

Аби купити Біблію в Україні в християнському інтернет-магазині "Bibles.In.ua", досить скористатися сайтом.

Вас очікує:

 • найбільший вибір видань,
 • можливість купити Біблії за ціною від видавництва,
 • знижки для оптових покупців,
 • швидкі терміни виконання замовлень,
 • достовірна інформація і фотографії на сторінці кожного товару,
 • оперативне обслуговування менеджерами по телефону.

Які розміри Біблій?

Купити Біблію Євангеліє можна для себе або в подарунок. Відвідувачі сайту зможуть ознайомитися з продукцією в зручному каталозі.

У ньому запропоновано такі видання:

 • кишенькові екземпляри для тих, хто веде активний спосіб життя і часто читає в дорозі;
 • Біблії в середньому форматі зручні для всіх, хто самостійно вивчає Писання;
 • видання з великим шрифтом дозволять читати дома, без напруги зору.

Ви можете також недорого купити подарункову Біблію в Україні. Стильне оформлення обкладинок з тисненням, позолотою, стрічками-закладками, коробками для зберігання - все це зробить подарунок незабутнім.