• Декоративна табличка Декор
  • Декоративна табличка Декор
  • Декоративна табличка Декор

Декоративна табличка "Будуй більше мостів і менше стін."

грн.

Размер ::(301 мм х 152 мм)

Категория ::Декор

Описание ::

Декоративні таблички з мотивуючими написами та цитатами зараз дуже популярні, адже вони відмінно піднімають настрій, мотивуть вас діяти, надихають на нові звершення і, до того ж, така яскрава табличка може стати родзинкою Вашого інтер'єру. Табличку можна повісити на стіну, а також є можливість поставити її на будь-яку поверхню.

Виберіть в подарунок декоративну табличку і хороший настрій всім гарантовано. Разом з нами Ви забудете про нудні і банальні подарунки.

Розмір таблички-301х152ммДекоративні таблички з мотивуючими написами та цитатами зараз дуже популярні, адже вони відмінно піднімають настрій, мотивуть вас діяти, надихають на нові звершення і, до того ж, така яскрава табличка може стати родзинкою Вашого інтер'єру. Табличку "Будуй більше мостів і менше стін." можна повісити на стіну, а також є можливість поставити її на будь-яку поверхню.

Ширина: 152 мм
Довжина: 301 мм
Матеріал: Дерево, МДФ

Виберіть в подарунок декоративну табличку і хороший настрій всім гарантовано. Разом з нами Ви забудете про нудні і банальні подарунки.По размеру

Библии на русском:

Библии на украинском:

Вид Библии

Стоимость

от до грн.


Фильтр

Где мы находимся?

Чтобы купить книгу Библия, не нужно идти в книжную лавку. Древнейшая книга доступна каждому на сайте Bibles.in.ua. Это христианский магазин в Киеве, который предлагает огромный ассортимент изданий на русском и украинском языках и в разных переводах. Он сделает Святое Писание доступным каждому: и ребенку, и взрослому.