• Християнська гра «Тріо» (блакитна) Христианские игры
  • Християнська гра «Тріо» (блакитна) Христианские игры
  • Християнська гра «Тріо» (блакитна) Христианские игры

Християнська гра «Тріо» (блакитна)

грн.

Размер ::

Категория ::Христианские игры

Описание ::

Правила гри дуже прості. У цю гру одночасно може грати не більше 7 дітей. Кожній дитині роздають по 6 карток, попередньо добре перемішавши їх усі. Роздавати потрібно по 1 картці кожній дитині по колу, щоб не отримати однакові.
Картки потрібно збирати за кольорами і номерами, як зображено на малюнку нижче. Кожен колір — це окрема біблійна історія, йля перемоги потрібно зібрати 2 історії, які б складалися з 3-х карток № 1, 2, 3.

Після того, як гравці отримали картки, починає ходити наймолодший гравець або переможець минулої гри, якщо діти вже грали. Гравець обов’язково повинен взяти 1 картку з банку (це залишкова кількість карт) і викласти 1 картку поруч з банком.
Гравець має право брати картку, яку виклав його попередник (якщо ця картка йому підходить), якщо ні — тоді з банку.По размеру

Библии на русском:

Библии на украинском:

Вид Библии

Стоимость

от до грн.


Фильтр

Где мы находимся?

Чтобы купить книгу Библия, не нужно идти в книжную лавку. Древнейшая книга доступна каждому на сайте Bibles.in.ua. Это христианский магазин в Киеве, который предлагает огромный ассортимент изданий на русском и украинском языках и в разных переводах. Он сделает Святое Писание доступным каждому: и ребенку, и взрослому.